Pátek 19/6/2015

Demonstraci Proti utečencům v Brně 26.6.2015 pořádají neonacisté

Na demonstraci proti Islámu a přijímání uprchlíků, která proběhne 20. června v Bratislavě, kterou organizují slovenští neonacisté a chystají se na ní neonacisté a rasističtí chuligáni ze Slovenska, České republiky a Polska, aby demonstrovali proti imigraci a islámu, navazuje demonstrace nahlášená na pátek 26.6. v Brně. O demonstraci v Bratislavě a její blokádě, kterou organizují různé slovenské iniciativy jsme vydali článek zde. Další podrobné informace můžete sledovat na stránkách iniciativy Bratislava blokuje zde.

Nahlašovatelem demonstrace v Brně s názvem Proti imigračním kvótám, proti genocidě Evropy! není nikdo jiný, než nám dobře známý Erik Lamprecht z Dělnické mládeže. O Dělnické mládeži jsme přinesli podrobný článek k příležitosti jejich poslední akce, která se konala 1.5. v Brně. Článek si můžete přečíst zde. Erik Lamprecht je dlouholetý brněnský neonacista, v minulosti odsouzený za propagaci nacismu, předseda Dělnické mládeže a čerstvě i místopředseda DSSS. V rámci svých předsednických povinností udržuje čilé kontakty s neonacistickou scénou v Německu, především se strukturami NPD v Sasku.

Erik Lamprecht v triku britské neonacistické kapely Skrewdriver.

Vedení DM (Dudák a Lamprecht) na cestě z neonacistické akce. Dudák v triku Národního odporu.

Erik Lamprecht ve společnosti hajlujících neonacistů. Naleznete jej s úsměvem v první řadě uprostřed v bílé mikině.

Milan Hroch (NO, DS, DSSS), Simona Skoumalová (NO, DS, DSSS) a předseda Dělnické mládeže, místopředseda DSSS a častý účastník neonacistických akcí včetně demonstrace NO v Brně v roce 2007 Erik Lamprecht, během akce Školní dvůr. Jak Milan Hroch tráví své volno můžete vidět na přiložených fotografiích.

Ve stejný den pořádá svojí akci i Inicativa Brno blokuje a zve na manifestaci na podporu uprchlíků, která proběhne ve stejnou dobu v paru na Moravském náměstí. Kliknutím na logo iniciativy Brno blokuje se dostanete na její FB událost.