Neděle 23/7/2006

Elita národa píše e-maily 2

Přinášíme některé z dalších vzkazů, které na náš kontaktní e-mail dorazily od nacionálních specialistů na cokoli a posledních křižáků. Zastánců blaha, odborníků na historii, rasových hrdinů a bojovníků za vše ušlechtilé. Jací jsou však v reálu sami?Přinášíme některé z dalších e-mailů, které na náš kontaktní e-mail dorazily od „nositelů hodnot dějin veškerenstva, dědiců nejvyšší kultury, potomků prvních vlajkonošů slávy, rytířů cválajících na plavých koních, vojáků třímajících v rukou pero i meč, odpůrců zhoubných a zločinných myšlenek nepřítele“, jak sami sebe dnešní neonacisté označují - viz zde. Opět to berte jen pro pobavení, k smíchu jejich ideály a činy opravdu, i přes tuto jejich „nadřazenou arijskou úroveň“, nejsou! Nijak neupraveno, ale pár 161 slovy okomentováno. Čili hrrrr na ně :o)

Jméno: Katka
Předmět: pozdrav
Text: ubohost nad ubohost ,schovávat se za monitor a hlásat takový stupidia ,který znamenaj zhulit se jak dobytek nejlíp dvakrat denně a k tomu mít žloutenku (většinou céčko) který je mezi vámi,,spasiteli,, velice rozšířený:)))) no proti gustu..... s pozdravem Káťa
161: Už jste někdo někdy viděl zhulenou krávu či jiný dobytek? :o) Katka bude navíc asi študovaná hygienička se zaměřením na výskyt žloutenky mezi obyvatelstvem. Navíc se obáváme, že Katka nepostřehla, že jediní, kdož se pokládají za spasitele světa jsou její spolubojovníci.

Jméno: kuba
Region: Jihočech
Předmět: pozdraveníčko
Text: Děte do prdele zmrdi a at zije skinheads

Jméno: a.h.88
Region: BRUX
Předmět: SMRT VAM
Text: naší akci stejně nezabraníte vy mrdky špinavý!!!!!!!!chcipněte,už na vas roztápíme pece!!!!sieg hail!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
161: Tak pokud jde o akci psaní co nejvíce vykřičníků s paragrafem, tak té opravdu zabránit nelze. A že by náckové rádi roztopili pece, to je všem jasné. Pak ovšem nechápeme, proč si hrají neustále „jen“ na vlastence a hodné nacionalisty a jsou schopni to přiznat jen v emailu.

Jméno: nikola
Region: praha
Mail: nici.69@seznam.cz
Předmět: hgdftu
Text: V kolik se akce koná? Zdravim Antifu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dostanete kotel!!!! HEIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
161: Tak nikola dokonce dva paragrafy a už ne pece, ale rovnou kotel :o)

Jméno: milan88
Region: NARODNI ODPOR BRNO
Mail: PUNK.IS.SHIT@seznam.cz
Předmět: PIIIIICU
Text: Vy jste curaci !! na co si vy kurvy vrajete?? vite vubec kdo jste?? ani ten nejchytrejsi z vas to nevi!! jste normalni curaci nic jinyho!!! 88=HH= Heil Hitler
161: Antifašismus není hra a číslovku 88 vysvětlovat nemusíš.

Jméno: Neuvedu
Region: Prostějov
Mail: Desuk
Předmět: Co asi
Text: Sakra nedokážu fakt pochopit co furt máto proti nacionalistům.Chrání naši zem
161: Proti nacionalistům, co brání „naši zem“ máme to, že by lidé měli bránit naší Zem, ale to nacionalisté nikdy nepochopí. Připadá nám důležitější bránit svá „práva“ a zájmy proti tomu, co nás skutečně štve a omezuje naše životy - proti kapitálu, který ze světa dělá jednu velikou tržnici, kde rozhoduje výše zisku, moc ekonomické menšiny nad většinou, a kde je drancována příroda a člověk je jen položkou v kolonce „náklady“. Protože je to takto stejné na celém světě, nechápeme, proč by měl být naším nepřítelem Ukrajinec, Číňan, Američan, Róm či třeba Němec jen proto, že se nenarodil v Čechách, když logicky zažívá to samé, co my, a dovolíme si tvrdit, že to zažíváš také i ty. Akorát si skočil na blafy nacionalistům. Odpověď na tvoji otázku tedy zní: protože naci(onali)sté v tomto překážejí.

Jméno: berserkem
Region: white power ostrava
Mail: zfetovanehovada.antifa@kokoti.cz
Text: vy sfetovane pice!seru na vas a na vsechny, ste banda zmrdu a vsechny by sem si rad podal po jednom!kurva, vasi jak si to rikeji antifaci sou hrdi ale posrani sam sem jich dojebal tolik uz ani sam nevim.ale vsechny i toho nej. borce a kurva podani by bylo sladke, jak bych do nej pral pestií a neprestaval, bil bych vas az do vasi smrti, zmrdi skinheads, white power
161: nejlepší je nadávat někomu do feťáků, když většina nácků bez piva a alkoholu či cigára nefunguje :o) Jak jsi na tom ty? Nenapsal náhodou před časem „neznámý“ nick Aktivista NOS článek , že vy se násilím nechlubíte?

Jméno: Ondřej H.
Region: Střed
Mail: o.h@email.cz
Předmět: msta
Text: nevim co mám napsat,ale když jsem viděl co jse dělali na MMF,slibuji na svoje české předky já Ondřej H. že je pomstím ve jménu naší vlajky a státnosti,v opačném případě zhynu.čest Ceské republice. PS: hovada,chcipnete,bando nssilnicka nevzcvelana8
161: Vaše ctihodnosti, co jsme dělali na MMF a na kterém televizním programu jste to sledoval? Komu čest, tomu čest. Vy píšete SS už i místo „á“? :o)

Jméno: 318
Předmět: posměch
Text: je krásné,jak se snaží antifa rozložit jádro neonacismu,ale zamyslete se nad tím,jak zničíte ideologii,která je nám blízká více,než černý vřet na zadku.At uděláte cokoliv,nikdy nevymažete to,co je nám zapuštěno v srdcích!!!Vy,antifašisté jste tu díky nám,protože nebýt nás,vy by jste nebyli se svým skorumpovaným,patolízaleckým názorem.Jste jen ubohá banda nic neříkajícího prázdna.Jste k smíchu,ale budiž,bojujte proti něčemu,co je silnější,než-li vy všichni.Tak tedy s vírou v srdci Combat18
161: No jo, když na něco nejsou argumenty, tak se tomu prostě a jednoduše musí věřit a mít to prostě dogmaticky v srdci. Diskuse je u nacionalismu nepřípustná - to je známé, a že nemá cenu – to je taky jasné :-o) Pravdu má víra a vůdce a kdo o tom pochybuje, je zrádce nebo „vřet“ :o)

Jméno: Martin Parva
Region: PRAHA 10
Předmět: kundy
Text: nesnasim takovy vylizany narkomansky kundy a spolky jako je AFA nebo ČSAF. Ja vas vsechny rosekam na sracky, podrezu vam tili a nestihnete nic protoze ja sem 18 v novem tele!!
161: Cože, že jsi tele? :-o)

Jméno: Tereza
Region: Praha
Mail: antiantifa@seznam.cz
Předmět: ..
Text: Všichni jste zmrdi!Bylo vás na 1.Máje hodně, ale kolik by vás opravdu zůstalo na střet?Tipuju, že polovina z vás by stáhla ocas a utekla pryč.Jste jen ubohý košťata!Zkurvený komunisti..ale uznávejte si je..dokud je čas..protože jestli vyhrajou, tak dojde řada i na vás-hnusný špíny!
161 : Lágry v minulém režimu byly přece prý to samé co koncentráky, ne? Už jsi to také slyšela? Tak to by ti nemělo vadit, kdyby KSČM otevřela Jáchymov, ne? :o) Tak, bez legrace a upřímně: ať vyhraje jakákoli etablovaná politická strana, pro obyčejné lidi se nic nezmění. Navíc, pro antifašismus není násilí cíl, ale vynucený prostředek a obrana – na rozdíl od nacistů, kteří mají brutální násilnický režim jako cíl - přímo v popisu práce. Nejlépe té, která „osvobozuje“.

Jméno: NSDAP
Region: bruntalsko
Mail: universityofhate
Předmět: setkani
Text: pojdte vy krivaci udelat rovnef zapas.rekneme 20 na 20.uzemi vyberete vy...jse ochotni prijet a zhodnotit vase sily.psat stvavi clanky nebo provokace,rvat v pruvodu atd.to umi kazdy ale postavit se nepriteli jen malo kdo...ozvete se na mail nebo klidne na cislo 774 051 189.
161: Rádi bychom, už po sto šedesáte první, upozornili, že antifašismus NENÍ hon kočky s myší o kus sýra, ale pokud ti někdo zavolá co se dá dělat…:o)

Jméno: Manson
Region: Sudeten
Mail: pirko.pro@seznam.cz
Předmět: Análním amébám
Text: Jste ubohými slouhy komunisticko-kapitalistického českého systému a výškrabky z bolševiček a Stbaček či následek schůzí milicionářů.Jsem uznaný ncista bývalým i současným režimem včetně Štrasbuského soudu a jsem na to hrdý protože jsem český Němec.Wir nie kapitulieren!
161: Musíme tě zklamat, ale tento systém je jen čistě kapitalistický. „Chápeme“ že pro tebe, je ale i tak, málo brutální a dost benevolentní neboť potřebuješ, jako správný uznaný nácek totální podobu kapitalismu – nacismus.

Jméno: Hitler
Region: 3reich
Mail: Nacinovo@zoznam.sk
Předmět: serem na vas
Text: Jde videt ze mate velmi daleko na to aby jste si uvedomili dnesni situaci ve svete.Stema vasima drogama nic nevyresite.Ale prejeme vam mnoho vykourenych palic a nezodpovednych lidi.Rad bych aby jste nam konecne dali pokoj.Stante se modolem SPORT POSLUSNOST ODDANOST LASKA K RODINE A VLASTI TOJE FASISTA S NACIONALNIM CITENIM.Evrpa se byla staleti o kousek pudy.Vy si toho nevazite.
161: Doufáme, že situaci ve světě si uvědomujeme lépe už jen proto, že si schizofrenně nemyslíme, že za vším jsou Židé a že se „Evrpa byla“ o kousek půdy :o)