Úterý 2/5/2006

Göttingen zůstane antifašistický!

www.antifa.czAhoj kamarádi,

tímto Vás srdečně zveme na 13. května 2006 do Göttingenu (Německo). Tento den chtějí náckové z NPD a Svobodných kamarádů (obdoba českého Národního odporu) v našem městě uspořádat další provokaci. Chtějí znovu pochodovat Göttingenem a hlásat zde své žvásty. Přitom jsou si vědomi, že zde pro ně není místo.

Jejich poslednímu pochodu 29. října 2005 zamezilo 3000 autonomních antifašistů a 4000 dalších lidí! Bylo postaveno více než 30 barikád, aby nácky zastavily. Zároveň byly napadeny a vyskleny domy studentských fašistických organizací a jiných ultrapravicových spolků. Škoda dohromady činila více než 150.000 Eur. Po několika stech metrech policie pochod nácků zastavila a doprovodila je zpět na nádraží, jelikož byla trasa pochodu úspěšně zablokována hořícími barikádami a všude okolo byli militantní antifas.

13. května 2006 pořádají náckové v Göttingenu znovu dvě demonstrace. Očekává se účast více než 1000 neonacistů. Chceme jejich pochodu zabránit tím samým způsobem! Pro německé antifašisty je to největší událost roku 2006.

Byli bychom velice potěšeni, kdyby jste se připojili a přijeli do Göttingenu. Přespání a jídlo zdarma jsou připraveny.

s antifašistickými pozdravy,

Antifaschistisches Aktionsbündnis Deister [AAD]

PRO SILNÉ MEZINÁRODNÍ ANTIFAŠISTICKÉ HNUTÍ!

Kontakt přes AFA ČR!

Infosite:

http://www.desaster-reloaded.de.vu

Pics from the 29.10.2005:

http://bildarchiv.mob-action.de

http://www.adf-berlin.de

http://de.indymedia.org

http://germany.indymedia.org