Pondělí 6/5/2013

Jak získat film 161>88 na DVD

Minulý týden konečně vyšel dokumentární film 161>88 na DVD. Od té doby byl k mání na několika akcích v Praze. Teď máte možnost "objednat" si ho přes internet a zároveň tak přispět na výrobu DVD a další šíření filmu díky kampani na serveru Hithit.cz

Jak na to?

Nejprve se rozhodnete, jakou částkou chcete přispět na výrobu DVD a další šíření filmu. Připravili jsme pro vás několik možností od základní částky - 200 Kč, za které dostanete různé "odměny". Každá odměna/balíček samozřejmě obsahuje DVD s filmem, ale získat můžete i časopis Akce! nebo poslední kusy knížky Výchova nácků v Čechách - Buď zlý na svého nácka

Samozřejmě je potřeba počítat s tím, že budete muset uvést svoje osobní údaje, abychom měli kam odeslat odměnu za váš příspěvek. Pokud nechcete, aby bylo vaše jméno vidět v seznamu dárců, použijte možnost "neuvádějte mě v seznamu příznivců" po provedení platby.

Všechny potřebné informace najdete na stránce projektu, která vás intuitivně navede. Veškeré dotazy můžete pokládat na stránce kampaně. DVD s filmem a případné další odměny vám pošleme poštou. Zasíláme samozřejmě i do zahraničí.

 


 

Kde jinde film získat

Pokud nechcete používat server hithit.cz, můžete v úterý 7.5.2013 na benefiční párty do klubu Coverplace nebo stejný den na strahovské 007 na benefničním koncertě nebo 8.5.2013 na antirasistickém fotbalovém turnaji United Colours Of Football v Bratislavě ,kde bude DVD také k dostání. O dostupnosti v obchodech a distribucích vás budeme informovat později.

 

 

Rozhovor s tvůrci filmu: Uvědomit si průser, ve kterém jsme
Film Antifašistické akce 161>88 měl premiéru před rokem a nyní vychází na DVD. Protože jde v rámci českého a možná i evropského prostředí rozsahem i obsahem o ojedinělý projekt, bylo více než jasné, že budeme chtít za redakci časopisu Akce! udělat s autory a autorkami rozhovor. Bylo by ale trochu zvláštní, kdyby se členové AFA ptali a další členové AFA odpovídali, takže jsme uvítali nabídku rozhovoru od Jana Hanuše, který se k filmu kriticky vyjádřil už v recenzi na svém blogu. Zároveň letos dokončil svůj třetí aktivistický dokument, a tak má podle nás ty nejlepší předpoklady, aby se autorů filmu ptal..

Článek o vydání filmu na DVD Dokument 161>88 vychází na DVD
Rok se s rokem sešel a téměř přesně dvanáct měsíců od premiéry dokumentárního filmu Antifašistické akce - 161>88 v pražském kině BIO OKO vychází film také na DVD.

Kam dál?

Blog filmu 161>88
Hithit.cz 161>88

161 film team