Sobota 18/8/2007

Kamil 4% národovec

www.antifa.czNení pravidlem, že by se na Antifa.cz objevovala upozornění o připravovaných naci(onali)stických akcích. Tentokrát jsme se ale rozhodli pro malou výjimku, k níž nás vedly okolnosti, řekněme, velmi netradiční.

Prostřednictvím svého osobního emailu nás totiž opakovaně oslovil jeden z pořadatelů, dlouhodobě aktivní figurka česko-moravské nacionalistické scény, Kamil Čech z Holešova.

Kamil toho má za sebou hodně. Již v roce 1997 stál u zrodu sdružení Národně vlastenecký svaz. V roce 2006 kandidoval ve Zlínském kraji do Poslanecké sněmovny na kandidátce Národní strany na velmi slušném třetím místě. Několik měsíců poté ovšem Kamil povýšil a stal se předsedou místní organizace Národní Korporativismus v moravském Holešově.

Kromě těchto aktivit se Kamil rád nechává vidět na demonstracích a to nejen těch, které pořádá Národní korporativismus (Přerov 10. března 2007 nebo Frýdek-Místek 14. července 2007), ale v doprovodu pražských aktivistů NK se účastnil i nepovedené prvomájové veselice Národního odporu v Brně. Pravda, Národní odpor se nijak netají svým odporem vůči českému „vlastenectví“, kvůli kterému někdy dokonce zakazuje na svých demonstracích české národní vlajky, ba ani svým obdivem k pan-germánskému nacismu, který je s českým nacionalismem neslučitelný, ale co na tom. Vskutku obdivuhodná ilustrace toho, jakou hodnotu mají pro ultrapravičáky politické ideje - to nás ovšem u většiny jemu podobných asi nepřekvapí. Abychom ale Kamilovi nekřivdili, je docela dobře možné, že jeho účast na demonstracích naposilovaných mladých hochů z Národního odporu má úplně jiné důvody, než ideologické či politické.

Protože se Kamilovi atmosféra „nacionalistických“ demonstrací zřejmě zalíbila, rozhodl se uspořádat jednu i doma v Holešově. Akce se koná příští sobotu (25. srpna) a dnes na ni upozornila také média. Kamil si jako organizátor od akce v Holešově hodně slibuje a píše nám: "MOZNA TO BUDOU DRUHE OTROKOVICE, NEBO BRNO? UVYDIME. A V TOM VASEM SLAVNEM MONITORINGU JE MA FOTKA VELMI SKAREDA,SNAD BYC VAM MNEL ZASLAT LEPSI,NESTYDIM SE ZA SEBE. S VIROU! 1.MISTOPREDSEDA OBCANSKEHO SDRUZENI NARODNE VLASTENECKY SVAZ A PREDSEDA MO.NAR.KORPORATIVISMUS HOLESOV KAMIL CECH."

Protože nás Kamilovo přání vylepšit sekci monitoringu zaujalo stejně jako nabídka jeho dokonalejší podobizny, rozhodli jsme se jeho přání využít a zároveň si Kamila trochu „proklepnout“. Dnes můžeme říci, že se naše snažení vskutku bohatě vyplatilo, protože výsledky byly nečekané i pro nás.

Jedno Kamilovi rozhodně upřít nemůžeme a ani nechceme – skutečně se nestydí. Ukázalo se totiž, že Kamil své fotky nenabízí jen nám, ale že je s obdobnou, byť poněkud rozšířenou nabídkou nalezneme na řadě internetových gay seznamek!

V prvním případě Kamil kromě vlastního fota nabízí i další povyražení: „Hledam stihleho do 33let kluka,ktery je fetisisticky zalozen na dziny,svazovani,vypprask,lehci SM...Vlastni prostory mam,ferove jednani.Fotku vymenou na mejl.

V dalším inzerátu pak uvádí: „Najde se v okoli Zlina stihlej kluk od 25 do 36let,na sexualni ulety u mne? Ja 34let,78kg,185cm.,predevsim oral,honeni,poslusnost,lehci sm...

Řekněte sami – čekali byste něco podobného od předsedy MO Národního korporativismu? My ne a proto jsem se rozhodli tuto informaci ověřit. Přece jen dnes není problém dát podobný inzerát na web svému kamarádovi jako kanadský žertík. Nejprve jsme se zaměřili na emailovu adresu uvedenou u inzerátů - kamil.cech@atlas.cz. Ta byla stejná, jako adresa, ze které Kamil psal nám. Protože si Kamilovy otevřenosti vážíme, dovolili jsme si ho pod virtuální identitou „gayskinheada Petra“ požádat o pár fotek a nádavkem i o nějaký ten konkrétnější popis toho, co případné zájemce o střetnutí s ním očekává.

Kamil na reakci Petra na jeho inzerát velmi brzy odpověděl: „MUZES KLIDNE MNE DOJED POCAKAT GLADIATORY,BOMBRA,ZADA,ROZERVAT NA MNE DZINY...CO CHCES,JA JSI MEZE NEKLADU,NEMAM RAD NEZNOST PUSINKY.TAK NAPIS.CAU.KAMIL.

Emailová adresa byla stejná a zřetelně stejný byl i styl psaní. Obojí ukazovalo na našeho Kamila. Poslední co zbývalo ověřit, byla slibovaná fotografie.

PETO,TAK TI POSILAM NEJAKE ZAKLADNI FOTKY, NENI TO NIC EROTICKEHO,ALE KDYBYS CHTEL,TAK NENI PROBLEM,NEJSEM STYDLIVEJ,TAK SE ROZHODNI.KAMIL.

Kamil nám skutečně pomohl vylepšit náš monitoring a dnes si můžeme vybírat z celé škály fotografií – Kamilova kanada, Kamil v bomberu, Kamil v tričku a dokonce i Kamil bez trička. Dostali jsme ovšem i řadu fotografií, které se ani při nejlepší vůli do monitoringu nehodí (01 - 02 - 03 - 04). Tak jsme Kamilovi položili nevinou otázku, zda-li by nám neposlal fotografii, na které by bylo „všechno“.

Ukázalo se ale, že tohle bude pro našeho Kamila zapeklitý oříšek. Kamil totiž není žádný nácek a proto nemá „jednu ruku dlouhou“. Když se sám fotil mobilem, tak prostě nikdy nedokázal natáhnout ruku tak daleko, aby se sám dokázal vyfotit v celé své kráse. Nakonec se ale Kamil projevil jako chytrý chlapec a vyřešil i tenhle problém. Kamil ale nechtěl zůstat zkrátka a odkryl nám svoje touhy:

POSLI MNE NEJAKE FOTO,ZE TVYM ZADKEM,UDEM V TESNYCH DZINACH-NEROZEPLICH,A PAK I ROZEPLICH,ALE,NESTAZENEYCH.TED PO NEDELI JSEM ODPOLEDNE OD15HOD.DOMA,MAM RANNI SMENU V PRACI,TAK BYS MOHL DOJED.NEBOJ,NEJSEM ZADNA DRBNA,A VSE DRZIM V TAJNOSTI.JSEM TROCHU PERVERZNI NA STARE,OSOUPANE DERAVE DZINY NA ZAP.NA KNOFLIKY,KDYZ JE PAK NA SKINOVY POMALU ROZTRHAVAM DO UPLNE NAHOTY,MAS NEJAKE STARE? TAK SE VNICH NAFOT.

Ještě později se Kamil dostává do ráže:

PETO,NEMAS NEJAKE STARE TESNEJSI ODRBANE DZINY SE ZAPINANIM NA KNOFLICKY? TO JSEM PAK JAK URVANEJ.SKUS NEJAKE VYDOLOVAT,KDYZ NEBUDOU,TAK NIC SE NEDEJE.SKUS MNE JESTE NA TENTO MEJL ODPOVEDET.DIK.VYDELS UZ NA NETU STRANKU SKINMARVIN.COM TAK SE PODIVEJ,TEMER SAMEJ SKINHEADSKEJ SEX,STOJI TO PAK ZATO,TEDY I PTAK VE KTERYM POTOM PORADNE CUKA.TAK ODEMNE ZATIM VSE.CAU.KAMIL.

Aby vše završil:

DOJED TUTO NEDELI,TROCHU POVTIPKUJEM,HODIM NA SEBE SKINS HADRY,AT TE TO VYRAJCUJE,PORAD TECU,JAK VODOVODNI KOHOUTEK,SCHVALNE JSEM TI POSLAL TEN FLEK NA TECH PLATENYCH LEVISKACH,PORAD JEN TECU,TY NE?

Některé z Kamilových emailů ke shlédnutí (01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06 - 07 - 08).

Nehodnotíme nijak Kamilovu sexuální orientaci. Pro nás není podstatná, protože věříme, že stejně jako barva kůže nemá vliv na osobní charakter člověka. Ne tak ovšem jeho soukmenovci. Proto je nám Kamila spíše líto. Zkuste se vžít do role člověka, který spojil svůj život s extrémní pravicí a hlásá její ideály – mezi které patří i příkré odmítání homosexuality, oscilující mezi tvrzením, že jde o nemoc, až po snahu o fyzickou likvidaci všech homosexuálů.

Při tom nejde o nic pro extrémní pravici netypického. Kamil Čech se jen zařadil do dlouhé řady fašizujících homosexuálů, počínaje vůdce SA Ernestem Röhmem, přes zakladatele Akční fronty nacionálních socialistů Michaela Kühnena až po Nicka Cranea, člena osobní ochranky Iana Stuarta.

Co dodat na závěr?

Jsme rádi, že i v organizacích, jako je Národní Korporativismus, zaujímají významné posty členové sexuálních menšin, kteří překousnou i fakt, že je majorita jejich soukmenovců označuje jako devianty a biologický odpad. Odpad, který by měl být co nejdříve zlikvidován nebo alespoň zbaven svých práv. Kamilovi přejeme v řadách Národních korporativistů dlouhou kariéru a případným účastníkům demonstrace v Holešově veselou večerní afterparty. Ošoupané džíny podmínkou!

PS: Pokud se vám Kamil líbí a chcete mu zavolat, zastihnete ho na jeho telefonním čísle 605 030 513. Pokud máte zájem o osobní schůzku, tak můžeme sloužit Kamilovým vlastním popisem cesty k němu domů:

JA BYDLIM S HOLESOVA SMER KROMERIZ,OD VLAKOVEHO NADRAZI CCA 800M. JE TAM ZELEZNICNI PREJEZD NA KRIZOVATCE DO TVARU KRIZE,TAK C.129. TO JISTE NAJDES.

Pro případné zájemce dodáváme - Kamilův dům určitě nepřehlédnete. Je totiž natřen na růžovo.

PPS: Pro lepší pochopení obtížného postavení, které Kamil na krajně pravicové scéně má jsme pro vás namátkou vybrali několik výroků z per „vlasteneckých“ autorit, vztahujících se k homosexualitě. Přejeme příjemné počtení.

Ultrapravičáci o homosexualitě říkají...


"Národní korporativismus se důrazně staví proti snahám deviantních lobby o postavení homosexuálních párů na úroveň manželství." Jiří Petřivalský, předseda NK

A co se týče údajného svlékaní zadržených a jiných nechutností – jsem nakonec ochoten věřit i tomu, že obdobné homosexuální výlevy nebyly výsledkem policejního teroru, ale důsledkem zvrácenosti zadržených. (http://cz.altermedia.info/z-domova/zvraceni-a-uplakani-revolucionaoi_336...)

Požadujeme zrušení zákona o registrovaném partnerství. Pohlavní deviace musí být zcela jednoznačně postaveny mimo zákon. (http://www.delnickastrana.cz/Strana2.htm bod 16)

Lidé dnes žijí bez harmonie s Tvůrcem života, pachtí se za pochybnými hodnotami pozemského života jako v televizním pořadu „ŽITO“ Haliny Pavlowské. Jako roboti už nemají zájem ani o normální sex, proto užívají Viagru a sklouzávají do homosexuality. Bída duchovní a mravní je tak hluboká, že se blížíme k Sodomě, se schváleným zákonem o registrovaném partnerství. (http://www.pas-strana.cz/20060010.htm)

Důsledné odmítnutí homosexuálních svazků a snahy legalizovat tyto sexuální deviace tzv. „registrovaným partnerstvím“, které je ve skutečnosti snahou zpochybnit rodinu jako svazek muže a ženy. (http://www.nsj.cz/program.htm#00 Bod 2)

Naše děti se budou rodit s rizikem, že nebudou vyrůstat v tradiční rodině, ale ve zvrhlé formě soužití osob stejného pohlaví. Není zde brán žádný zřetel na psychiku dětí, kteří jsou tímto čtyřprocentním přízrakem ohroženy. (http://www.narmyslenka.cz/view.php?cisloclanku=2001030003)

Systém, který prosadí podobnou zvrácenost, je nám naprosto cizí a odporný, je nám režimem absolutně nepřátelským a zcela nepřijatelným! (Stanovisko Vlastenecké fronty k přijetí zákona o registrovaném partnerství http://www.vlasteneckafronta.cz/stanovisko/stan_18-03-06.htm)

Chceme se v tomto článku jen pozastavit nad paradoxem a pokrytectvím tzv. národovců. Je nám jedno, že někdo je homosexuál. Chceme ukázat, že všichni ti bojovníci za čistou rasu nebo národ nejsou žádná elita, za kterou sami sebe vydávají.