Středa 17/6/2009

Nacionální oteplování

www.antifa.cz

Loňská Queer Parade, alespoň její hlavní část – průvod ulicemi Brna, nedopadla dobře. Průvod gayů, leseb, transexuálů, jejich přátel a sympatizantů se stal cílem útoku neonacistů, kterému sekundoval pomatený kněz a předcházely mu xenofobní výroky takzvaných konzervativců a ochránců morálky. Na možnost napadení nebyli účastnící průvodu připraveni a ani je neochránila policie, na kterou možná spoléhali. Podrobněji o loňském průvodu v článcích Queer Parade v českém stylu a Brněnská Sodoma.

Problémy v Táboře
Letos se Queer Parade koná v jihočeském Táboře. Akce byla připravována již od loňského roku a podle všeho se snaží poučit z loňské nepřipravenosti a pamatovat na možné eventuality. Nečekaně ovšem začali dělat problémy místní politici v čele se starostkou Tábora Hanou Randovou (ODS). Město Tábor po organizátorech Queer Parade požadovalo takové absurdity jako pojištění průvodu i zjevně nezákonné věci jako úhradu provizorního dopravního značení. Odmítlo rovněž pronajmout pozemek, kde měla probíhat část programu akce. Po dalším jednání i právním nátlaku od těchto požadavků město ustoupilo. Podobný postup se objevuje i v jiných městech, která se snaží také zabránit pro ně nesympatickým akcím. Vydávají se právně diletantské zákazy, které následně soudy ruší. Obdobnou taktiku někde používají i proti neonacistům, v těchto případech ji ještě doplní o výzvy obyvatelům, aby se neonacistům klidili z cesty. K tomu konečně vyzývá i táborská policie v případě Queer Parade.

Loni. Letos?
Loňská Queer Parade byla pro neonacisty příležitostí k řádění v ulicích a napadnutí pokojného mítinku. Tento útok byl ovšem jen předzvěstí trendu, který vyvrcholil pokusy o pogromy v Janově a Přerově. Náckové přitvrdili. Vybavují se dokonce podomácku vyrobenými výbušninami, které zatím trhají prsty jen jim samotným.

Letos měli neonacisté v plánu opět Queer Parade napadnout, a to mnohem důrazněji a násilněji, než tomu bylo loni v Brně. Jak bude jejich homofobní akce vypadat, je však zatím ve hvězdách. Momentálně jsou zaskočeni policejní razií z 9. června, která je teď plně zaměstnává, ať již snahou po „zametání stop“, akcemi solidarity nebo snahou udělat ze sebe výhradně jen oběti. Pro státní represi je příznačné, že důvodem zásahu nebylo násilí vyvěrající z jejich nenávistné ideologie, ale formální záležitosti jako hajlování na koncertech a jejich organizování. Stránky Národního odporu zvou v sobotu své věrné na demonstraci před vazební věznicí v Brně, iniciativu v Táboře pravděpodobně převezme Dělnická strana, která zde ohlásila svůj mítink.

Nazi-kluci tělo na tělo
V prohlášeních neonacistů je homosexualita něco zvrhlého. A kdyby náckové měli tu moc, opět by neváhali gaye, lesby a všechny, co nesplňují nalajnovanou představu o řádném příslušníku říše, poslat do koncentračních táborů. Když se však podíváme do soukromí mnoha z nich, zjistíme, že s jejich odporem k homosexualitě to nebude tak horké. Některé zajímavosti jsme vám již přinesli v článcích Kamil 4% národovec nebo Dělnická strana káže vodu a pije víno.
Od té doby se moc nezměnilo. Mnozí neonacisté stále holdují obnaženým tělům svých soukmenovců, oblékají se do dámského spodního prádla a s oblibou se nechávají fotit, povětšinou opilí, při naznačování homosexuálních praktik.

Ikonou homosexuálních neonacistů je bezesporu Kamil Čech, o němž jsme psali ve výše zmiňovaném článku. Kamilovi spolustraníci z Národního korporativismu uznali, že je nadále neudržitelné popírat Kamilovu orientaci a vyloučili ho ze svých řad a jím vedenou pobočku rozpustili. Kamil pochopil, že vše spraví čas, a na nějakou dobu se přidal k Národní straně a k její Národní gardě. Když uvážil, že je vše zapomenuto a jeho přítomnost neonacistům na pokusu o pogrom v Přerově 4.4.2009 nevadí, objevil se 1. května v Brně na demonstraci Dělnické strany, kde pochodoval spolu s vedením této partaje. O svém triumfálním návratu nás neváhal informovat.
Na rozpuštěné demonstraci 6.6. v Jihlavě se už objevil s čapkou s logem Dělnické strany.

Nezmar Kamil Čech z Holešova 1. května 2009 na demonstraci Dělnické strany. Nalevo vykukuje v černých brýlích Jan Fuksa z nedalekého Zlína.

Neonacisté z Rokycan (Tomáš Fiala, Petr Andrle a Ladislav Pastva) mají zálibu v dámském prádle. Petr Andrle je členem Dělnické strany.

Hoši z Chodova u Karlových Varů (Marek Sýkora, Marcel Truhlář, Martin Žiak) hrají rádi „flašku“, pravidla si však upravili po svém

V Chodově to žije, Tomáš Kronika (vlevo) ze starší generace místních neonacistů polibkem od kamaráda nepohrdne

Autonomní nacionalisté Plzeň: Jan Čapek a Michal Jirásek (mj. kandidát DS v krajských volbách)

Nacionálně socialističtí black metalisté z Habartova na Sokolovsku mají neposedné jazýčky (v brýlích Lukáš Novák)

Michal Zhouf, profesionální voják z Havlíčkova Brodu, olizuje hlaveň kanónu

 

Pražsko-mladoboleslavská družba pod vedením Jana Strnada z Národního odporu Praha: nejprve nezbytná hajlovačka, pak obnažování, osahávání bradavek a olizováni ušních boltců

Stanislav Leštinský z Národního odporu Olomouc a Dělnické strany v soukromí tolik na "stranickou linii" nedbá a baví se tak, jak to má rád

 

Tomáš Mazák (vpravo) z Národního odporu České Budějovice má evidentně zálibu v mužských bradavkách

 

Tuli-tuli v Ostravě: Milan Hošák (vlevo) a Tomáš Sýkora (vpravo) se mají k sobě

 

Mostecká idylka: autonomní nacionalista Michal Mittelbach (kuřák imaginárního penisu) a Alexandr Kysilka (vlevo)

 

Kamarádova ruka v rozkroku dělá evidentně dobře členovi Národního odporu z Třebíče, Davidovi Macků (vlevo), rád by si lízl i Ondra z již zaniklých Autonomních nacionalistů Znojmo (vpravo)

 

Daniel Boblach z Olomouce (v růžovém tričku) naznačuje anální sex na dalším neonacistovi

 

Libor Uhlík z Olomouce kamarádům symbolicky nabízí svůj penis k ochutnání

Profesionální voják Martin Sekera (vpravo) ze skupiny Autonomní nacionalisté Slaný útočí ústy na rozkrok svého kamaráda

 

Těchto několik příkladů dokazuje pokrytectví neonacistů, kteří hlásají nenávist k homosexuálům, jelikož to patří do jejich agendy, kterou musí dodržovat, aby nevybočovali z řady ostatních. V soukromí a často pod vlivem alkoholu, který odbourává zábrany, pak mnohdy popustí uzdu svým skrývaným homosexuálním touhám, transvestitismu či latentní homosexualitě. Není nic špatného na tom, když někoho přitahují osoby stejného pohlaví nebo má touhu oblékat se do prádla pohlaví opačného. Špatné je, když formou "zloděj křičí chyťte zloděje" verbálně a fyzicky napadá ty, kteří se to o sobě nebojí přiznat.