Středa 22/8/2007

Seznam židů - Nacistická reklama!

www.antifa.czZačátkem dubna tohoto roku vyšel na stránkách Národně vzdělávacího institutu, částečný seznam židů a židovských míšenců v politice ČSFR, ČR a SR po roce 1989. Seznam obsahuje přibližně 200 jmen. Informační hodnota jmenovaného seznamu je pro člověka bez fašistických tendencí samozřejmě naprosto nulová.

Česká média, v době kdy výplň letních zpráv tvoří převážně autonehody a zvířátka, lačně sáhla po typu na chytlavou reportáž a zveřejněním informace o existenci seznamu udělala českým náckům a jednomu z jejich webů exklusivní reklamu - opět.

Samotný seznam je pouhým sloupcem dvou set jmen, lidí angažujících se v polistopadové politice. Obsahuje jména osob jejichž židovský původ je veřejně znám, stejně tak jako lidí, u kterých židovské kořeny není možno jakkoliv doložit.

Jsou uvedeni oba čeští prezidenti, Parkanová, Špidla, komunista Ransdorf nebo například místopředseda vlády pro evropské záležitosti Vondra, jehož důrazné prosazování neokonzervativních zájmů na našem území způsobují opiové dolary od amerických lobbistů, více než nějaká srdeční účast na celosvětovém sionistickém spiknutí.

Národně Vzdělávací Institut je klasická, povrchně maskovaná, národně socialistická organizace. Její hlavní cíl je šíření takzvané revizionistické myšlenky a "výuka" místní hnědé mládeže. Podobných institucí je po celém světě nesčetně. Základním pilířem revizionismu je známé popírání holokaustu. Předpokládané číslo šesti milionů obětí dává nacistickým revizionistům prostor pro jejich spekulace a záměrně vykonstruované lži manipulující veřejné mínění, počínaje dohady o počtu obětí až po absurdní tvrzení typu, že vyhlazovací tábory byly čistě pracovní a Cyklon-B sloužil pouze a jen k odvšivení vězněných osob.

V dnešním světě, ve změti někým zprostředkovaných informací nesoucích otisk zájmu a motivu jejich autora, nemá člověk sebemenší šanci k utvoření stoprocentně objektivního názoru. Toho samozřejmě náckovská "inteligence" umně využívá a vypouští do mediálního prostoru svou propagandu.

Současnost jakémukoliv radikalismu nepřeje, většinová společnost žijící v materiálním nadbytku není ochotna upustit od zažitého způsobu myšlení a života, daný stav naštěstí redukuje vyznavače nacistických ideologií pouze na vyholené, agresivní opilce z okruhu fotbalových fans a radikální organizace, které čítají maximálně nekolik set aktivních členů.

Úkol nacistických revizionistů a jim podobných je jasný. Stále udržovat silný myšlenkový proud podporující rasismus a xenofobii. Vzbuzovat u lidí pochyby jestli on ten Hitler nakonec nebyl docela fajn chlapík, až se z masového vraha a despoty stane modla a mučedník. Udržovat ve společnosti fašistické podhoubí, které trpělivě čeká až přijde očekávaná krize ( Oil Peak ). Západní materialistická společnost, zbavena své jistoty konzumního přežívání, bude velice lehko zmanipulovatelná a v hysterii uvědomění si vlastní regrese může lehce propadnout neototalitnímu mámení.

Jen pro představu výsek z rozhovoru ing. Pavla Fabiana ( ředitele NVI ) do ultrapravicového časopisu Na stráž!

Máte nějaký životní sen?

Aby se podařilo zvrátit úpadek západní civilizace a aby se vláda nad Evropou a Amerikou opět vrátila do rukou evropského bílého člověka.

Proč je krátkozraké před těmito názory zavírat oči? Znáte citát jedné z obětí nacismu?

Nejdřív si přišli pro Židy

- a já neříkal nic, protože nejsem Žid

Pak si přišli pro komunisty

- a já neříkal nic, protože nejsem komunista

Pak si přišli pro odboráře

- a já neříkal nic, protože nejsem odborář

A pak si přišli pro mě

- a nezůstal nikdo, kdo by se ozval

Pastor Niemoeller

(převzáno z blisty.cz)