Úterý 19/7/2016

Ze života hmyzu: Zaostřeno na hovnivála odinovitého

Víte, kdo jsou Odinovi vojáci? Víte, že se začali množit i v českých městech? Přinášíme vám krátký letní vhled na tento zajímavý entomologický fenomén, který se začal šířit napříč Evropou. V určitých obdobích sociálního neklidu se frustrovaní jedinci s neonacistickým vybarvením mají sklon sdružovat a předstírat hostícímu organizmu, že se starají o jeho dobro. Jak je to ale ve skutečnosti? Napoví report přímo od jednoho z nich.

Šli jsme s klukama na demošku Islám v ČR Nechceme. Tam nám potomek migrantů Konvička řekl, jak jsou migranti špatný. Potvrdil to Benjamin Kuras, kterej to pochopil v Británii, kam emigroval. Stejně to chápe i Tomio Okamura, kterej imigroval z Japonska zase k nám, ten to chápe už od svýho táty (nebo dědy? teď nevim), kterej emigroval z Korei do Japonska. Všem to taky potvrdil Petr Bystroň z Německé AFD, který emigroval z ČR do Německa, kde teďka vysvětluje rizika migrace všem kolem.

 

Kluci se bohužel pohádali o prachy, nejdřív Tomio udělal levou na Úsvit, tak se rozpadli, potom Úsvit dělal levou na Konvičku, ten obratem udělal levou na Úsvit, tak se rozpadli, nakonec Volfová dělala levou na Konvičku, tak se rozpadli.

 

No s tímhle materiálem jsem si řekl: „Kurva! Nám snad pomůže už jenom Odin!“

No a co by Odin dělal na našem místě? Tak určitě by se vykašlal na svý staro-germánský zázemí a podporoval by český zákony. A chránil českou zemi před nebezpečím invaze běženců! Vždyť jen minulý rok tady bylo 307 proti-migrantských demonstrací proti 120 uprchlíkům, kteří jsou v ČR. To dělá tři demonstrace na jednoho uprchlíka. A to je poměr, jak jistě všichni uznáte, který volá po hrdinech tak skutečných, jako hrozba samotná. Tak jsme přemýšleli, jak se ohodit na tuhle vlasteneckou akci pod taktovkou Odina. Třeba tady Vojta, ten nemohl vybrat tričko snad týden. Jak správně uctít ohroženou suverenitu české státnosti?

 


Zkusil tričko se Sonderkommandem

 


Pak zkoušel ještě Ansgar Aryan, to sice sedí s kérkou NSBM (neonacistický blackmetal), ale blbý je, že Vojta nemá árijský rysy a bůh ví, jestli by neskončil před 70lety jako oběť Sonderkommanda, tak by to bylo takový trapný.

 


Tady Tomáš Pašek se pořádně vytáhl s uniformou SS, která mu hezky ladí s toplogama na Facebooku, ale to bysme se zase pohádali kdo je Obergruppenführer a z obrany vlasti by nic nebylo.

 


Jarda Hradil se pak sešel na poradě s klukama, ta holka je tam omylem, toho si nevšímejte...

 


A říkal, že nejlíp by bylo, kdybysme si vzali sebou něco na podporu český státnosti - třeba takovýho neonacistu Iana Stuarta, zakladatele neonacistické sítě Blood and Honour a jeho kapelu Skrewdriver, kterou koneckonců maj rádi i vlastenci z Agrese 95 a Ancestors.

Agrese 95:

Vrať se nám, vrať se nám,
bojovníku hrdý, postav se těm kurvám!
Náš svět bude bílý.
 
Zakladateli bílé síly,
do Valhaly si nám odešel,
my na tebe vzpomínáme
a máme v srdci žal

 

 

To se líbilo tady Jirkovi Palečkovi, který si říká, že by mu to pomohlo stoupnout u Vandase a jednou by mu mohl třeba pózovat v kožených slipech v jednom z jeho bordelů.

 


Jirka Štětina si taky chtěl vzít Skrewdriver, ale pak nevěděl jestli radši nevezme Kolovrat. Ale protože jeho dcerka vypadá spíš árijsky než slovansky, tak si řekl, že lepší kopat za árijce. Koneckonců i na facebooku postuje svojí holku s notoricky známou větou neonacisty a člena teroristické organizace The Order Davida Lanea: „We must secure the existence of our people and a future for white children.“

 


No, tak jsme dali hlavy dohromady...

 


A nakonec se teda shodli, že uděláme trika úplně nový a vlastní a půjdem s Odinem na cizáky, no a při tý příležitosti z toho pár z nás taky trhne nějakou kačku. Protože chcem, abysme všichni dodržovali Odinovy český zákony, tak jsme si do čela patroly vybrali člověka k vynucování zákona nejpovolanějšího: pupkatého alkoholika, negramotného neonacistu a opakovaně odsouzeného recidivistu za výtržnictví a násilnou trestnou činnost, Josefa Páníka, který dodržuje zákony asi tak jako gramatická pravidla.


Josef Páník, vystupující pod přezdívkou Pepa Novák a jeho politická strategie

 

Koneckonců Odinovi vojáci se drží vzoru skandinávského originálu, kde je to taky samej kriminálník z rozvrácený rodiny, kterej obviňuje kohokoli kdekoli kdykoli za svůj posranej život.

No nakonec to dopadlo takhle. To jsou naši Odinovi vojáci, který chráněj český zákony… Eeee, tedy pardon, to je banda rasistů, která vzhlíží k Hitlerovi a chytá se čehokoliv, čím by před veřejností mohla vypadat alespoň trochu přijatelně.

 

 

 

P. S.: Kdybyste poznali někoho na fotkách, měli jeho e-mail, telefon nebo adresu, rádi si s vámi popovídáme na kontakt [at] antifa.cz